Pierwsza wystawa „Stop dewiacji”

wystawa_inf_prasowa

W samo południe rozstawiliśmy w Opocznie pierwszą w Polsce wystawę „Stop dewiacji”, której celem jest pokazywanie prawdy o medycznych, psychologicznych i społecznych zagrożeniach związanych z homoseksualizmem.

Jeszcze nie zdążyliśmy do końca rozwiesić banerów, a już spotkaliśmy się z żywymi reakcjami przechodniów. Jedni nazywali nas „świrami”, inni dziękowali nam za odwagę zajęcia się problemem. Choć zdania były mocno podzielone, to i jedni i drudzy pokazali nam, że jeszcze dużo pracy przed nami. Od wielu lat media głównego nurtu hamują debatę na temat homoseksualizmu, zasypując swoich odbiorców ckliwymi historyjkami o idealnych i nienagannych gejach, które nie mają w rzeczywistości nic wspólnego z prawdą na ich temat. Z drugiej strony, wszystkich, którzy próbują mówić prawdę na temat homoseksualizmu, szufladkuje się jako „homofobów” i traktuje jak obywateli drugiej kategorii.

Wystawa „Stop dewiacji” ma zmienić ten niekorzystny trend. Nasze banery przekazują odbiorcy informację w krótki, rzeczowy i poparty licznymi badaniami naukowymi sposób. Na naszej stronie można także znaleźć szerszy opis problemów poruszonych na banerach oraz linki do użytych przy opracowywaniu banerów źródeł. Mamy nadzieję, że nasza kampania uświadomi Polakom, że homoseksualizm jest zjawiskiem szkodliwym i niebezpiecznym nie tylko dla aktywnych homoseksualistów, ale także dla całego społeczeństwa.

Wystawę będzie można oglądać w Opocznie przez najbliższe dwa tygodnie. Jeżeli chcesz, żeby trafiła również do Twojego miasta napisz do nas na adres fundacja@zycierodzina.pl

Pomóż nam dotrzeć z prawdą o homoseksualizmie do innych miast – Wesprzyj nasze działania!

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij