Lawina prolife

W krótkim czasie, bo w niespełna dwie doby, do pomocy w nowej inicjatywie ustawodawczej #ZatrzymajAborcję zgłosiło się prawie 5 tysięcy internautów, a liczba ta cały czas się zwiększa. Prośba o zaangażowanie w inicjatywę wysłana przez CitizenGO spotkała się z błyskawiczną reakcją tysięcy osób. Codziennie zgłaszają się kolejni wolontariusze.

Tak masowy odzew pokazuje, że pomimo propagandy czarnych protestów, Polacy pozostają prolife i chcą zmiany prawa w kierunku lepszej ochrony życia. Postulat zakazu aborcji eugenicznej cieszy się największym poparciem w społeczeństwie. Polacy nie chcą, żeby chore dzieci były dalej zabijane. Rocznie morduje się ich 1000, najwięcej z zespołem Downa. Giną w piątym i szóstym miesiącu ciąży, w wyniku działań aborterów czują ból i duszą się ze względu na niewykształcone jeszcze płuca.

Tak duża mobilizacja to także reakcja na informację ze strony lewicy, która ze swoim partyjnym projektem będzie próbowała zatrzymać obywatelski zakaz zabijania niepełnosprawnych i chorych dzieci. Zapowiedziane przez Barbarę Nowacką postulaty aborcji na życzenie i przywrócenia do wolnej sprzedaży środków wczesnoporonnych nie mają najmniejszych szans na uchwalenie. Jedynym ich celem jest torpedowanie projektu #ZatrzymajAborcję i utrzymanie dyskryminacji niepełnosprawnych dzieci. Lewica pokazuje swoją prawdziwą naturę – nietolerancję, eugenikę i śmierć dla każdego, kto im się nie spodoba. Całe szczęście, że dobrych ludzi jest więcej.

Wciąż można się zgłaszać: LINK DO FORMULARZA

Krzysztof Kasprzak

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij