Biała Podlaska zbiera podpisy pod #ZatrzymajAborcje

Także w Białej Podlaskiej ruszyła zbiórka podpisów pod inicjatywą ustawodawczą #ZatrzymajAborcje. Młodzi i starzy, kobiety i mężczyźni – podpisywali się pod projektem, dzięki któremu wprowadzimy do polskiego prawa zakaz zabijania chorych nienarodzonych dzieci.

W polskich szpitalach aborterzy, bez ponoszenia żadnych konsekwencji, zabijają nienarodzone dzieci podejrzane o chorobę lub niepełnosprawność, bo pozwala im na to prawo. Czy tak ma wyglądać służba zdrowia w Polsce? Czy zamiast chronić, ma dyskryminować i uśmiercać „wybranych” najsłabszych, tych, którzy nie spełniają jakichś wymogów społecznych? Niektórzy mieszkańcy Białej Podlaskiej nie musieli zastanawiać się nad tymi pytaniami, stawianymi przez megafon i sugerowanymi przez plakat. Podpisywali się za życiem, za obroną nienarodzonych. Inni odchodzili z tymi pytaniami do swoich domów. Czy opowiedzą się za prawdą i życiem?

Jeśli tak, już niedługo będą mogli podejść do nas i złożyć swój podpis pod projektem #ZatrzymajAborcje. O kolejnych akcjach informujemy na naszym profilu Fundacja Życie i Rodzina: Lubelszczyzna.

Magdalena Łońska

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij