Sprawa Damiana Krasowskiego do umorzenia

Termin mającej odbyć się jutro rozprawy w sprawie Damiana Krasowskiego, projalfera z Walcza, który został ukarany grzywną za pokazywanie prawdy o skutkach aborcji, został zniesiony. Jednocześnie sąd w Wałczu wyznaczył na 16.11 termin posiedzenia w sprawie umorzenia postępowania. Działacz Fundacji Życie i Rodzina odwoływał się od pierwszego wyroku. Jeżeli na posiedzeniu sprawa zostanie umorzona, będzie to kolejny sukces w walce przeciw proaborcyjnej cenzurze.

Młody prolajfer został oskarżony o pokazywanie „nieprzyzwoitego wizerunku”, jak nazwała zdjęcie martwego dziecka po aborcji sędzia Małgorzata Dering, była żona posła Pawła Suskiego z PO. Wyrok skazujący był jawnym zamachem na wolność głoszenia poglądów, próbą zatajenia prawdy o skutkach działań aborcyjnych i działaniem zastraszającym.

Fundacja Życie i Rodzina, w tym działacze z Wałcza, prowadzi zbiórkę podpisów pod projektem ustawy zakazującej aborcji eugenicznej #ZatrzymajAborcję. Z pewnością strona proaborcyjna użyje jeszcze nieraz swoich wpływów, aby przeszkodzić w otoczeniu dzieci ochroną. Mamy jednak nadzieję, że prawda zawsze się obroni i juz wkrótce nie będzie się w Polsce zabijać chorych dzieci.

FŻiR

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij