„Bóg się rodzi”… a aborterzy zabijają dzieci. Bielsko-Biała

W środę 20 grudnia także w Bielsku-Białej włączyliśmy się w ogólnopolską akcję „Bóg się rodzi”. Pikietę antyaborcyjną rozpoczęliśmy o godzinie 15.00 i trwała do 16.30 na jednej z ruchliwych ulic Bielska.

Podczas manifestacji informowaliśmy o zakończeniu zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Zatrzymaj Aborcję”. Bielszczanie dowiedzieli się, że założyliśmy 830 tysięcy podpisów, a obecnie czekamy, aż ruszą nad nim prace w Sejmie.

Niestety mimo nadchodzących Świąt, które są czasem bardzo radosnym, usłyszeliśmy kilka nieprzyjemnych komentarzy. Większość przechodniów wprawdzie przechodziła obok nas obojętnie, lecz znalazły się również wrogie osoby. Jednak byli i tacy, którzy okazywali nam wielką życzliwość.  W pewnym momencie w czasie pikiety podeszła do nas młoda kobieta. Gratulowała nam odwagi oraz zapewniała o tym, że również podpisała się pod projektem ustawy. Była bardzo szczęśliwa, że mogła się przyczynić do tego, aby obecne prawo zmienić na lepsze, zabraniające zabijania chorych nienarodzonych dzieci.

Boże Narodzie to okres, gdy szczególnie należy podkreślać, że prawo do życia należy się tym najmniejszym. Polacy domagają się zmian w tym kierunku, o czym świadczy liczba podpisów złożonych pod projektem ustawy antyaborcyjnej. Reszta pracy do wykonania jest w rękach posłów, na których bardzo liczymy.

Magdalena Wawrzeczko

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij