Powiedz NIE marszowi aborterów! Pikieta w Warszawie 30.09

Porozumienie Kobiet 8 Marca na 30 września zapowiedziało przejście przez Warszawę marszu z okazji Światowego Dnia Bezpiecznej Aborcji. „Świętowanie” bestialskiego zabijania nienarodzonych dzieci feministki chcą uczcić także potańcówką. Dla organizatorów każde zamordowane w aborcji dziecko to okazja do radości i zabawy. To demoniczne zachowanie.

Organizatorzy wydarzenia wprost artykułują myśl eugeniczną, zgodnie z którą można i należy pozbywać się ze społeczeństwa ludzi ułomnych. Chcą również rozpowszechnić kłamliwą ideę tzw. bezpiecznej aborcji – innymi słowy: bezpiecznego zabijania ludzi. Aborcja nigdy nie była i nie będzie bezpieczna, w jej wyniku zawsze jest zabijane dziecko, ofiarą jest także kobieta.

Nie możemy pozwolić na takie „wydarzenia”. Przyjdź na nasz protest, który odbędzie się tego dnia, tj. 30 września w godzinach 17:30-19:30 w Warszawie przy Alei Waszyngtona przed zjazdem na Wał Miedzeszyński.

Nie ma wątpliwości, że nawoływanie przez feministki i środowiska lewicowe do zabijania nienarodzonych dzieci jest spowodowane ociąganiem się posłów z uchwaleniem projektu „Zatrzymaj Aborcję”. Każdy kolejny dzień zwłoki z uregulowaniem ochrony życia dzieci prowokuje te środowiska do coraz agresywniejszego zachowania i karygodnych inicjatyw.

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij