Twitter cenzuruje prawdę o pedofilii

Kilka dni temu gościem w programie Agnieszki Gozdyry był pan Marek, przed laty ofiara pedofila. Ze wstrząsającego opowiadania mężczyzny jasno wynikało, że gwałt, którego doznał pan Marek miał charakter homoseksualny. Ofiary pedofilii często potwierdzają, że osoby dopuszczające się przemocy seksualnej wobec nieletnich, atakują dzieci tej samej płci, której same są. Korelacja związku homoseksualizmu z pedofilia potwierdza się też w licznych badaniach naukowych.

Tymczasem Twitter zablokował publiczną wiadomość o homoseksualnym podłożu pedofilii. Komentarz do programu red. Gozdyry o treści „geje gwałcą dzieci” został ocenzurowany, a publikujących go administratorów Fundacji Życie i Rodzina zmuszono do usunięcia tweeta.

W programie telewizji Polsat uwypuklono informację, że pedofil był księdzem – z tą informacją Twitter nie miał problemu. Prawdę o homoseksualnym charakterze przestępstwa postanowił cenzurować. Knebel na debatę publiczną o pedofilii to zagrożenie dla bezpieczeństwa dzieci. Szkoda, że Twitterowi nie zależy na eliminacji zagrożeń wobec najmłodszych.

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij