Homoseksualizm wiąże się z pedofilią! Pikieta w Lublinie

Czy środowiska popierające dewiacje seksualne, w tym homoseksualizm, kiedykolwiek słyszały o tym jak wielu homoseksualistów jest odpowiedzialnych za czyny pedofilskie? Zapewniliśmy im taką okazję podczas marszu tzw. równości 13  października, który wyruszał z Placu Zamkowego w centrum Lublina. To właśnie tam pojawiliśmy się z naszymi banerami.

Jak informuje Family Research Institute, badanie przeprowadzone w 1984 roku w Los Angeles  na grupie 3132 dorosłych wskazało, że 3,8% mężczyzn i 6,8% kobiet padło w dzieciństwie ofiarą napaści seksualnej. Aż 35% ataków miało charakter homoseksualny. W podobnym badaniu przeprowadzonym w 1985 roku przez Los Angeles Times na grupie 2628 osób ustalono, że około 40% przypadków molestowania seksualnego miało charakter homoseksualny.

Również badania przeprowadzone na osobach skazanych za przestępstwa seksualne wobec dzieci w USA wskazują na związek między homoseksualizmem a pedofilią. Z około stu pedofilów osadzonych w 1991 roku w Massachusetts Treatment Center for Sexually Dangerous Persons – 1/3 miała skłonności heteroseksualne, 1/3 homoseksualne i 1/3 biseksualne. Spośród 91 pedofilów umieszczonych w Canada’s Kingston Sexual Behaviour Clinic w latach 1978-1984, 38 (42%) uczestniczyło w aktach homoseksualnych.

To zaledwie garść przerażających danych, które podaje instytut i które my podajemy dalej. Jeśli czujemy się odpowiedzialni za nasze społeczeństwo i za los naszych dzieci, takie wydarzenia, jak marsze tzw. równości, zdecydowanie nie powinny mieć miejsca.

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij