Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie >>KLIKNIJ TUTAJ<<
FUNDACJA
ŻYCIE I RODZINA

    

Szanowny Panie!
Spieszę dziś, aby podzielić się z Panem dobrymi wiadomościami. Fundacja Życie i Rodzina prężnie się rozwija. Otworzyliśmy nowe komórki, w dwóch miastach – Krakowie i Raciborzu. Dzięki temu coraz więcej osób będzie mogło spotkać się z naszymi akcjami i włączyć się w działania na rzecz życia i rodziny.


OBRAZ - Pikieta Kraków


To wszystko było możliwe dzięki Pana wsparciu – modlitewnemu i materialnemu. Z serca Panu dziękuję! Ale na tym nie koniec dobrych informacji.

Kolejnym naszym osiągnięciem było zorganizowanie lekcji o aborcji i homoseksualizmie w dniu 23 marca w Garwolinie. Można było się na niej dowiedzieć się m.in. którym dzieciom na mocy obowiązującego prawa odbiera się możliwość narodzenia. Wielu z nich po raz pierwszy dowiedziało się, że ponad 90% aborcji wykonywanych w Polsce jest wykonywanych na dzieciach chorych i upośledzonych. Uczniowie zetknęli się także z prawdą o tym, czego żąda ruch LGBT i jakie patologie kryją się pod niegroźnymi pojęciami „tolerancji” i „orientacji” seksualnej. Takie spotkania i rozmowy pokazują nam, jak bardzo młodzieży potrzeba prawdy o zbrodni aborcji oraz o manipulacji jaką stosują homopropagandyści.

Podobne prelekcje zorganizowaliśmy także w Żywcu, Gliwicach oraz dwukrotnie w Jaworznie. W sumie w 4 miastach nasi wolontariusze dotarli z prawdą do ponad 600 uczniów. Musimy tak działać, aby nie dopuścić do dezinformowania młodego pokolenia. W dużej mierze od nich zależy przyszłość Polski! Więcej na temat odbytych lekcji może Pan przeczytać na STRONIE.
 

Natomiast w sobotę 25 marca, w Dniu Świętości Życia, przy parafii pw. MB Częstochowskiej w Garwolinie powiesiliśmy banery antyaborcyjne. Dzięki nim kolejne osoby dowiedzą się, czym jest aborcja i jak wygląda brutalna praktyka pozbawiania nienarodzonych dzieci życia.OBRAZ - Wystawa antyaborcyjna


A teraz mam dla Pana coś specjalnego! Otóż udało nam się uruchomić portal pikietuj.pl dzięki, któremu wszystkie osoby pragnące wziąć udział w pikiecie, ale ze względu na zły stan zdrowia, odległość, czy też brak czasu nie mogą być z nami osobiście, mogą wspierać nasze pikiety i wolontariuszy online. Jest to duże osiągnięcie i zupełna nowość jeśli chodzi o działalność pro-life. Dla nas wszystkich będzie to bardzo budujące widzieć, jak wielu ludzi protestuje przeciw zabijaniu dzieci przez personel medyczny konkretnych szpitali. Zachęcam również Pana do pikietowania online oraz zaproszenia do tej aktywności swoich znajomych. Wspólnie jesteśmy w stanie osiągnąć więcej!

Na koniec jeszcze jedna wspaniała informacja. Miesiąc marzec zamknęliśmy na poziomie 32 zorganizowanych pikiet.


OBRAZ - pikieta antyaborcyjna


OBRAZ - pikieta antyaborcyjna

OBRAZ - pikieta antyaborcyjna

Te wszystkie działania były możliwe tylko dzięki pomocy dobrych ludzi - takich jak Pan! Bez naszych Darczyńców nie dalibyśmy rady. Dziękuję wraz z całym zespołem Fundacji Życie i Rodzina. Jednocześnie proszę o dalsze wsparcie materialne, dzięki któremu będziemy mogli wydrukować kolejne wystawy, banery i szkolić nowych wolontariuszy.


__KajaGodek - jeżeliten obraz
niewyświetlasię, odblokuj w ustawieniach
podglądobrazów.

Pozdrawiam Pana w imieniu swoim i Wolontariuszy,


__KAJA GODEK_________
__
Podpis Kai Godek - jeżeli ten
obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach
podgląd obrazów.
PS Z każdym miesiącem czynimy kolejne kroki w walce o zaprzestanie zabijania nienarodzonych w naszym kraju. Nie byłyby one możliwe, gdyby nie Pana wsparcie. To nasze wspólne dzieło!.

OBRAZ- inwestuj w wartości

OBRAZ - szkolenie wolontariuszaOBRAZ - wydruk baneruOBRAZ - organizacja wystawy


WSPIERAJ
KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:
26 1140 2004 0000 3202 7615 3171
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH

IBAN: PL26114020040000320276153171
KOD SWIFT: BREXPLPWMBK

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z SYSTEMÓW PRZELEWOWYCH ON-LINE

LINK - tPayLINK - PayPal
Niektóre programy do poczty e-mail blokują linki zewnętrzne systemów transakcyjnych. W takiej sytuacji prosimy o skorzystanie z linków dostępnych na naszej stronie w dziale INWESTUJ W WARTOŚCI.
Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie >>KLIKNIJ TUTAJ<<

Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ wyraziłeś zgodę na otrzymywanie informacji o działalności Fundacji Życie i Rodzina.
Jeśli chcesz wypisać się z newslettera, napisz na: kontakt@zycierodzina.pl.


  Fundacja Życie i Rodzina OBRAZ - logo ŻiR
   ul.Ogrodowa 28/30 lok. 104, 00-896 Warszawa
   REGON: 363635310, NIP: 1182118534, KRS: 0000598904