Posłanka Pępek głosowała za zabijaniem dzieci

Posłanka PO Małgorzata Pępek głosowała przeciw projektowi „Zatrzymaj Aborcję” i za proaborcyjnym projektem „Ratujmy Kobiety”. Jednocześnie na portalach społecznościowych umieszcza swoje zdjęcia w towarzystwie niepełnosprawnych osób, choć głosuje za zabijaniem dzieci podejrzanych o niepełnosprawność. 7 lutego na Rynku w Żywcu zorganizowaliśmy pikietę antyaborcyjną, w trakcie której informowaliśmy mieszkańców, jak zachowuje się ich reprezentantka po przyjeździe do Warszawy na głosowania.

Posłanka Pępek szeroko chwali się wspieraniem środowisk ludzi niepełnosprawnych czy działaniem na rzecz chorych noworodków. W oświadczeniu wydanym po pikiecie zawarła typowe dla środowisk feministycznych tłumaczenia o neutralności światopoglądowej państwa i konieczności szanowania poglądów każdego obywatela. Nie rozumiemy, jak można szanować pogląd, że powinno się pozwolić na zabijanie niewinnych dzieci! Prawo, które na to pozwala jest jednoznacznie złe i należy dążyć do jego zmiany. Tymczasem żywiecka posłanka zagłosowała za… rozszerzeniem tego zła.

Pokazywanie się w towarzystwie osób, które potrzebują wzmożonej troski i opieki, niewątpliwie wzrusza potencjalnych wyborców. Chcemy jednak, żeby społeczność Żywca poznało całą prawdę o działaniach swojej posłanki. O tym, że posłanka Pępek poparła zabijanie dzieci, będziemy przypominać na kolejnych pikietach w Żywcu.

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij