Kolejne posiedzenie Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Kolejna pikieta pod Sejmem

„Aborcja jest ok” – deklaruje kolorowy magazyn dla pań, udzielając swoich łamów proaborcyjnym feministkom. Choć okładka „Wysokich Obcasów” wywołała słuszne oburzenie, nie wystarczy odżegnać się od zbrodniczej kampanii i zadeklarować, że zabijanie dzieci nie jest ok. Politycy powinni jak najszybciej podjąć prace nad projektem przyznającym prawo do życia dzieciom podejrzanym o niepełnosprawność lub chorobę.

W najbliższy wtorek, 27 lutego br., w Sejmie odbędzie się kolejne posiedzenie Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Zarówno pod Sejmem, jak i na obradach nie zabraknie obecności organizatorów inicjatywy #ZatrzymajAborcję, którzy w imieniu popierających inicjatywę Polaków upomną się o jak najszybsze podjęcie prac nad projektem.

Przed ostatnim posiedzeniem przewodnicząca Komisji Polityki Społecznej i Rodziny Beata Mazurek zadeklarowała, że komisja nie zamierza zajmować się zakazem aborcji eugenicznej przez najbliższe pół roku. Ceną za zamrożenie ustawy jest życie kolejnych dzieci zabijanych w majestacie prawa w polskich szpitalach.

Regulamin Sejmu przewiduje uzupełnianie porządku obrad komisji, jest to prosta i często stosowana procedura. Każdy z członków komisji może złożyć wniosek formalny w celu uzupełnienia planu posiedzenia o rozpatrzenie dodatkowego punktu. Następnie wniosek poddaje się pod głosowanie. W komisji większość stanowią posłowie, którzy deklarują przywiązanie do wartości obrony życia i ich zadaniem jest doprowadzić do prac nad #ZatrzymajAborcję.

W godzinach 16 00 – 17 00 pod Sejmem przy pomniku Polskiego Państwa Podziemnego odbędzie się pikieta antyaborcyjna. Zapraszamy na nią wszystkich ludzi dobrej woli chcących być głosem nienarodzonych dzieci i upomnieć się o ich prawa.

Zachęcamy też do wysyłania kartek do posłów komisji ze strony www.zatrzymajaborcje.pl/list-do-posla/.

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij